• Corridor C1 ZA zaterdag speeldag vrouw

  • Corridor C1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kuijpers, RenateTechnische stafAssistent coach
    Wijdeven, Karin vdTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 09:30Korloo C1 - Corridor C1De Zaert
    11 feb. 13:35Corridor C1 - Altior C2De Landing
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 jan.Spoordonkse Girls C1 - Corridor C13 - 6
  • Poulestanden Corridor C1 ( C-jeugd BK dames D-C-04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick C1880072215116
    2De Korfrakkers C1750247202710
    3Corridor C17403353238
    4Altior C274034729188
    5Korloo C17304352696
    6Spoordonkse Girls C171061165-542
    7JES/Klick '15 C17007761-540
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Braam, KikiTeamspeler
    Kapteijns, JulieTeamspeler
    Oomes, NoƫlleTeamspeler
    Rovers, MilaTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Korloo C1

    VS

    Corridor C1

    04 februari 202309:30 uur
    De Zaert Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Corridor C1

    C-jeugd dames

    5,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,57

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,14

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd