• Corridor C1 ZA zaterdag speeldag vrouw

  • Corridor C1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Reinten, MaritTechnische stafHoofd coach
    Wijdeven, Karin vdTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 feb. 13:25De Korfrakkers C1 - Corridor C1Ter Aa
    2 mrt. 14:40Corridor C1 - DAW Schaijk C1De Landing
    9 mrt. 16:00Flamingo's (M)/Nijnsel C1 - Corridor C1De Streepen
    16 mrt. 14:40Corridor C1 - Be Quick C1De Landing
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Corridor C1 ( C-jeugd BK dames D-C-03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick C1970243271614
    2Sportclub Loosbroek C1851242321011
    3Corridor C184224741610
    4De Korfrakkers C184134933169
    5Altior C17322383718
    6DAW Schaijk C192072643-174
    7Flamingo's (M)/Nijnsel C191081951-322
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Braam, KikiTeamspeler
    Kapteijns, JulieTeamspeler
    Oomes, NoƫlleTeamspeler
    Rovers, MilaTeamspeler
    Wijk, Fay vanTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    De Korfrakkers C1

    VS

    Corridor C1

    24 februari 202413:25 uur
    Ter Aa Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Corridor C1

    C-jeugd dames

    5,88

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,13

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,25

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd