• Corridor D1

  • Corridor D1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kremers, MaudTechnische stafAssistent coach
    Loosschilder, MauriceTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 dec. 15:25Corridor D1 - De Korfrakkers D1De Landing
    17 dec. 10:55Spes (M)/VIOS D1 - Corridor D1Pica Mare
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 dec.Be Quick D1 - Corridor D110 - 5
    26 nov.Corridor D1 - SCMH D19 - 4
  • Poulestanden Corridor D1 ( D-jeugd BK dames D-D-03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick D133002412126
    2Spes (M)/VIOS D12200381374
    3Corridor D13201201734
    4De Korfrakkers D12101191182
    5Korloo D1210110552
    6Nijnsel D13003427-230
    7SCMH D13003648-420
  • Team indeling

    NaamRolFunctie

    Er zijn 10 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Corridor D1

    VS

    De Korfrakkers D1

    10 december 202215:25 uur
    De Landing Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Corridor D1

    D-jeugd dames

    6,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd