• Corridor E1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kremers, MaudTechnische stafAssistent coach
    Loosschilder, MauriceTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 jun. 11:30Corridor E1 - Korloo E1Breugel
    26 jun. 11:15DDW E1 - Corridor E1D'n Daelacker
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 jun.Rosolo E1 - Corridor E18 - 8 (2 - 3)
  • Poulestanden Corridor E1 (E4VD E-jeugd dames vj)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DDW E1110012662
    2Corridor E110108801
    3Rosolo E110108801
    4Korloo E11001612-60

    Poulestanden Corridor E1 (EDN E-jeugd dames nj)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Korfrakkers E1660069145512
    2Avanti (S)/Celeritas (S) E243013620166
    3JES E153023019116
    4Be Quick E15302312836
    5Corridor E14202241954
    6Altior E150051343-300
    7DAW Schaijk E25005969-600
  • Team indeling

    NaamRolFunctie

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Corridor E1

    VS

    Korloo E1

    19 juni 202111:30 uur
    Breugel 2G

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Corridor E1

    E-jeugd dames nj

    6,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd