• Corridor E1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kremers, MaudTechnische stafAssistent coach
    Loosschilder, MauriceTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 okt.Corridor E1 - JES E1
  • Poulestanden Corridor E1 (EDN E-jeugd dames nj)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Korfrakkers E1660069145512
    2Avanti (S)/Celeritas (S) E243013620166
    3JES E153023019116
    4Be Quick E15302312836
    5Corridor E14202241954
    6Altior E150051343-300
    7DAW Schaijk E25005969-600
  • Team indeling

    NaamRolFunctie

    Er zijn 7 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Corridor E1

    E-jeugd dames nj

    6,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd