Woensdag 21 augustus werd voor de midweek- en recreantenteams het nieuwe seizoen geopend met de Ladies Night. Hieraan werd ook deelgenomen door de midweekteams van KV Rooi en KV Nijnsel. Voor de Corridor kwamen Midweek 1 en Midweek 2 in het veld. De Recreanten speelden voor deze gelegenheid 1-vaks korfbal, waarvoor teams waren gemaakt bestaande uit de aanvalsvakken van recreanten 1 en 2 en de verdedigingsvakken van deze teams.
Mede door de prachtige weersomstandigheden en het sportieve spel werd de avond een succes. Na afloop van het wedstrijdprogramma werd er in een gezellige sfeer nagezeten.
Bij de midweekteams kwam Midweek 2 van de Corridor als beste uit de bus, bij de recreanten eindigde het ”Aanvalsvak” van Recreanten 1 op de eerste plaats. Er werd gespeeld volgens de olympische gedachte en er waren dus ook geen grote prijzen te winnen, maar wel een mooie, sportieve avond met voor ieder team een kleine attentie met de tekst: “het was een mooie pot”.
Korfbalvereniging "De Corridor"
van Gentlaan 2a
5694 SC Son en Breugel